Fenix mini waporyzator do suszu jest urządzeniem stosowanym do odparowywania substancji do inhalacji. Można stosować substancje roślinne, zwykle konopie indyjskie, tytoń lub inne zioła lub mieszanki olejków eterycznych.

Dobrej jakości waporyzator

Waporyzatory zawierają różne formy komór ekstrakcyjnych, w tym otwór prosty, zwężkę Venturiego lub zwężkę sekwencyjną i są wykonane z materiałów takich jak metal lub szkło. Wydzielona para może być gromadzona w nadmuchiwanej torbie lub wdychana bezpośrednio przez wąż lub rurkę. Przy właściwym stosowaniu niższe temperatury ze względu na brak spalania powodują znacznie bardziej wydajną ekstrakcję składników. Tego typu produkty są w stu procentach legalne oraz bezpieczne.

Legalny produkt

Elektroniczny papieros to podręczny waporyzator zasilany z baterii, który symuluje palenie, zapewniając niektóre behawioralne aspekty palenia. Taki produkt cieszy się ogromną popularnością, aczkolwiek fenix mini waporyzator do suszu jest urządzeniem solidnie wykończonym oraz bardzo trwałym. Waporyzatory z suchych ziół mogą być używane do wdychania marihuany. Niewiele spośród badań dotyczących odparowywania marihuany dotyczyło jakości wydobywanej i dostarczanej pary; zamiast tego badania zwykle koncentrują się na sposobie użytkowania waporyzatorów. Istnieje 483 możliwych do zidentyfikowania składników chemicznych, o których wiadomo, że istnieją w marihuanie. Wiadomo, że składniki te nie są szkodliwe, co z całą pewnością jest ogromną zaletą dla każdej osoby.

Waporyzatory dostępne w ofercie sprzedażowej pod adresem: https://konopnysklep.com.pl/waporyzacja/fenix-mini-waporyzator-do-suszu-konopnego.html