Polecani lekarze pracujący w przychodni

Kategorie zdrowie

Choroby układu sercowo-naczyniowego każdego roku zbierają swoje śmiertelne żniwo. Narażeni są zwłaszcza mężczyźni po pięćdziesiątym roku życia. Tymczasem wystarczy zawczasu zadbać o swoje zdrowie – dobrze się odżywiać, być aktywnym fizycznie oraz regularnie badać się u lekarza rodzinnego w przychodni.

W Białymstoku można liczyć na fachową opiekę

Powszechnie wiadomo, że lepiej jest zapobiegać, niż leczyć. Nie zawsze o tym pamiętamy. Lekarze alarmują, że każdego roku przybywa pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego. Jeśli pojawią się niepokojące objawy, takie jak kłucie w klatce piersiowej, zmęczenie lub też wysokie ciśnienie krwi, powinniśmy dowiedzieć się, gdzie jest najbliższa przychodnia Białystok to miasto, w którym bez problemu można znaleźć godną polecenia placówkę zdrowotną z prawdziwego zdarzenia.

Przyjmują tutaj znani w całej Polsce specjaliści od chorób serca. Pacjent może liczyć na dokładną diagnostykę. W przychodni w Białymstoku wykonuje się EKG oraz echo serca. W razie zaistniałej potrzeby zakłada się pacjentom tak zwanego Dopplera. Urządzenie to pozwala zbadać przepływ krwi w danym miejscu. Lekarze kardiolodzy przypominają również o konieczności wykonywania profilaktycznych badań.

Wbrew pozorom dbanie o własne zdrowie nie musi wcale być takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Lekarze zalecają zdrową i zbilansowaną dietę, częste nawadnianie organizmu oraz odpoczynek. Aktywność fizyczna dostosowana do możliwości danego pacjenta wzmacnia serce oraz poprawia ogólne krążenie.

Przychodnię w Białymstoku można znaleźć w tym miejscu.