Kiedy sięgać po Crystal Mind?

Kategorie zdrowie

Każdy lek lub suplement diety powinno się przyjmować wyłącznie w określonych okolicznościach. To właśnie one determinują potrzebę jego zażywania. Jak jest w przypadku Crystal Mind? Kiedy powinno się po niego sięgać?

Duża impulsywność


Crystal Mind zawiera witaminy z grupy B i składniki mineralne, które mogą poprawić działanie całego układu nerwowego. Ich zadaniem jest także wyciszenie i poprawa nastroju. Za to jest szczególnie odpowiedzialna witamina B6, cynk oraz magnez. Często uzupełnienie ich niedoborów wystarcza, by zmniejszyć impulsywność i ewentualne ataki histerii. Mogą się one także sprawdzić w przypadkach nadpobudliwości psychoruchowej.

Problemach z nauką szkolną


Crystal Mind powinien być zażywany w przypadku występowania problemów z nauką w szkole. Wysokie stężenie kwasów NNKT pobudza mózg do prawidłowej pracy, usprawnia procesy zapamiętywania i sprawia, że nauka może dawać zdecydowanie lepsze efekty. Główną substancją aktywną w tym suplemencie jest olej rybi o dobrze przemyślanym stosunku kwasu EPA do DHA. To właśnie on jest odpowiedzialny za zmniejszenie problemów z nauką.

Zaburzeniach koncentracji i uwagi


Warto wiedzieć, że EPA i DHA mogą też pomóc w rozwiązaniu problemów z zaburzeniami koncentracji u osób w każdym wieku. Nie są one zarezerwowane wyłącznie dla najmłodszych. Stąd też można śmiało powiedzieć, że przyjmowanie Crystal Mind sprawdzi się u osób w każdym wieku, pod warunkiem, że mają one ukończony trzeci rok życia. Stosowanie suplementu nie jest zalecane w przypadku najmłodszych dzieci.