Kompresjoterpia w domu z produktami przeciwżylakowymi

Kategorie Profilaktyka
pończochy przeciwżylakowe

Produkty przeciwżylakowe są świetnym rozwiązaniem dla osób, które zauważyły na swoich nogach objawy żylaków lub gdy zdajemy sobie sprawę ze skłonności do pękania naczynek, obrzęku lub bólu nóg. W tej kategorii znajdują się rajstopy, pończochy, getry oraz opaski uciskowe. Warto przeanalizować swoje indywidualne potrzeby, aby dopasować produkty do swoich potrzeb. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór produktów – medycznych i profilaktycznych. Ich kompleksowe działanie zapewni długotrwałe zdrowie każdym żyłom.

Rajstopy przeciw żylakom czy pończochy?

Te dwa produkty są podobnymi produktami wykorzystywanymi do walki z żylakami. Poprzez kompresjoterapię, czyli leczenie uciskowe możemy pozbyć się tej przewlekłej niewydolności żyły. Po rajstopy przeciwżylakowe takie jak na tej stronie internetowej  powinny sięgnąć osoby, które zaobserwowały u siebie pajączki, obrzęk i ból nóg oraz pękanie naczynek. Szybkie działanie może okazać się kluczowe w skutecznym przeciwdziałaniu rozwojowi choroby. Ten typ rajstop jest wykonany ze znacznie trwalszych materiałów w porównaniu do tradycyjnych rajstop. Utrzymują swoje uciskowe właściwości przez co najmniej sześć miesięcy! Pończochy przeciwżylakowe wywołują ucisk na zewnętrzną powierzchnię nóg co reguluję cyrkulację żylną.

Dla kogo jest kompresjoterapia?

Ten rodzaj terapii jest jednym najstarszych sposobów małoinwazyjnego leczenia chorób żył. Do jej przeprowadzania można wykorzystać jeszcze getry uciskowe oraz opaskę uciskową na żylaki. Działają one na tej samej zasadzie, nakładając na nogę odpowiedni ucisk. Warto zdecydować się na tę formę leczenia, a także jest to pewien sposób działania prewencyjnego szczególnie ważnego wśród osób pracujących w pozycji stojącej. Zalecana jest kompresjoterapia wśród osób posiadających predyspozycję do wystąpienia żylaków, a także posiadających już widoczne żylaki.