Skuteczny preparat moczopędny

Kategorie zdrowie
diabetofort

Obecnie na rynku farmaceutycznym nie brakuje skutecznych preparatów w leczeniu różnorodnych uciążliwych dolegliwości. Dużą popularnością wśród wielu klientów cieszą się sprawdzone od lat środki moczopędne. 

Jakie jest działanie preparatów moczopędnych? 

Preparat moczopędny to skuteczny środek, którego głównym zadaniem jest zmniejszanie gromadzenia się wody w organizmie poprzez usuwanie nadmiarów płynów często zbierających się w poszczególnych tkankach. Dzięki temu organizm zaczyna produkować więcej moczu, który to następnie jest wydalany. 

W odróżnieniu od niektórych moczopędnych lekarstw dostępnych na receptę, preparaty z zawartością ziół i roślin nie prowadzą do ubytku elektrolitów w organizmie, a więc organizm nie traci ważnych jonów. Preparaty moczopędne np. Diabetofort bardzo często stosowane są w leczeniu zapalenia prostaty, kamicy nerkowej, rwy kulszowej, infekcji dróg moczowych oraz pęcherza i wielu innych schorzeń.

Diabetofort – skuteczny środek moczopędny

Ten sprawdzony od lat preparat jest dostępny w wielu aptekach oraz sklepach ziołowych w szklanych opakowaniach zawierających 100 gram tego produktu. Płyn ten zawiera w swym składzie wiele cennych składników roślinnych takich jak:

– owocnia fasoli – 30,0 g
– liść brzozy 20,0 g
– kłącze perzu 20,0 g
– liść jeżyny fałdowanej 20,0 g
– owoc róży 10,0 g.

Ponadto w składzie tego preparatu moczopędnego znajduje się etanol o zawartości około 60-70 procent. Jest on wskazany dla osób borykających się z zaburzeniami w oddawaniu moczu. W porozumieniu z lekarzem może on być również stosowany przez osoby z rodzinną predyspozycją do cukrzycy, jako wspomagający środek moczopędny. Preparat ten należy spożywać po rozcieńczeniu z wodą, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.