Laktator Ameda

Każda kobieta karmiąca piersią chce, by był to magiczny czas dla niej i jej dziecka. Niestety nie zawsze się to udaje. Z pomocą przychodzi laktator Ameda, który pomoże w walce o karmienie naturalne.

Wynalazek doceniony przez mamy

Laktatory cieszą się dużą popularnością wśród mam, ponieważ bardzo ułatwiają im rozpoczęcie karmienia piersią, a potem pomagają utrzymać laktację i kontynuować karmienie. Po wynalezieniu laktatorów Ameda mamy mogły w końcu bezboleśnie ściągnąć pokarm dla swoich dzieci oraz pobudzić produkcję pokarmu. Szczególnie docenione laktatory są przez mamy, które miały problemy z karmieniem i ilością produkowanego mleka.

Laktatory wysokiej klasy

Laktator Ameda to urządzenie, które świetnie sprawdza się w warunkach domowych, ponieważ jest najwyższej klasy szpitalnej. Pomaga ściągnąć mleko z dwóch piersi na raz, co daje o kilkanaście procent więcej ściągniętego mleka, niż gdyby ściągane było raz z jednej, a raz z drugiej. Laktatory Ameda wspierają banki mleka, które są bardzo ważne dla dzieci, które tego mleka nie mogły otrzymać. Laktatory te używane są również w szpitalach, gdzie rozpoczyna się przygoda z karmieniem, a laktator to ułatwia i sprawia, że to czysta przyjemnoś

Laktator Ameda

Laktator dopasowany do potrzeb mamy

Każda kobieta jest inna i ma inne wymagania. Pierwszą zaletą laktatora są różne wielkości, dzięki czemu z łatwością można dopasować laktator do piersi. Z uwagi na to, że pokarm można pobierać z dwóch piersi na raz, nie trzeba marnować czasu na przekładanie laktatora z jednej piersi do drugiej. Jest to świetne zaoszczędzenie czasu, jak i prądu. Kolejną zaletą jest regulowane ssanie laktatora i funkcje pobudzające gruczoły do produkcji mleka. Zawsze należy zaczynać od najmniejszej mocy i stopniowo zwiększać, by kontrolować czy nie odczuwany jest jakikolwiek dyskomfort związany z odciąganiem pokarmu. Zazwyczaj każdy dobry laktator jest wyposażony w tą funkcję, która wydaje się być funkcją podstawową. Dobrze jest mieć pod ręką taki laktator, który może się przydać.