Zadbaj o przyszłość swoich stawów z Artresan

Kategorie zdrowie
Zadbaj o przyszłość swoich stawów z Artresan

Poruszanie się możliwe jest dzięki stawom. Dolegliwości stawowe to dość częsty problem, mogący dotknąć właściwie każdego. Siedzący tryb życia, mała aktywność fizyczna oraz dieta uboga w składniki istotne dla wzmocnienia kości to jedne z głównych powodów wpływających na kondycję stawów w późniejszym okresie życia. Mianowicie objawy kłopotów ze stawami dają o sobie znać, gdy stan choroby jest już zaawansowany, dlatego tak ważna jest profilaktyka oraz suplementacja Artresan, aby temu procesowi zapobiec.

Dla kogo przeznaczony jest artresan i w jakich przypadkach go zażywać? 

  • sportowców, którzy wyjątkowo narażeni są na ścieranie chrząstki stawowej,
  • osób zmagających się z nadprogramowymi kilogramami,
  • kobiet w okresie menopauzy,
  • osób starszych,
  • osób odczuwających uczucie sztywności stawów.

Na czym polega skuteczność Atresanu?

Lek artresan swoje skuteczne działanie zawdzięcza bogatemu składowi. Połączenie witaminy C pobudzającej produkcję kolagenu, niezbędnego do prawidłowego działania chrząstek stawowych, manganu wspierającego wytworzenie tkanki łącznej oraz niacyny likwidującej stany zmęczenia pozwala na stworzenie produktu poprawiającego funkcjonalność stawów, któremu poświęcony został Atresan na stawy, a w przypadku dolegliwości kręgosłupowych warto sięgnąć po jego odpowiednik – Artresan na kręgosłup. 

artresan w saszetkach

Atresan – rodzaje, w jakich występuje na rynku 

W zależności od własnych preferencji suplement dostępny w ofercie Nowa Farmacja jest w dwóch formach – Artresan saszetki oraz Artresan tabletki. To, co różni obie te wersje jest unikalny składnik, charakterystyczny dla poszczególnej z wersji, natomiast dzienne dawkowanie pozostaje takie samo.

1. Artresan w saszetkach to wariant, który posiada skład wzbogacony o nowe komponenty, takie jak MSM odpowiedzialny za dostarczenie siarki, która jest kolejnym składnikiem regulującym odbudowę chrząstki stawowej.  Zaleca się spożywanie 1 raz dziennie.

2. Atresan tabletki na stawy to bardziej popularna odmiana suplementu. W tym przypadku wyróżniającym komponentem jest wyciąg z kadzidełkowca. Zawiera on kwas bosweliowy dbający o elastyczność stawów.  Zaleca się spożywanie 1 kapsułki dziennie.