Sposoby na poprawę potencji

Kategorie zdrowie

Coraz więcej mężczyzn zmaga się z problemami dotyczącymi erekcji. Impotencja nadal jest tematem zarówno wstydliwym, jak i tabu, chociaż jest to zupełnie nieuzasadnione podejście.

Jakie czynniki negatywnie wpływają na potencję?


Cóż, wyliczać można wiele powodów. Stres, zła dieta, brak aktywności fizycznej lub gwałtowna zmiana trybu życia wpływa nie tylko na ogólny wygląd sylwetki. Niemniej jednak zazwyczaj, zanim dojdzie do całkowitego braku erekcji, wcześniej następują problemy z jej wywołaniem.

Silcontrol to jeden z preparatów, które mogą poprawić potencję, nie tylko podnoszą libido. Działanie silcontrolu oparte jest na czynnej substancji leczniczej, dzięki czemu preparat uważany jest za lek, a nie suplement diety.

Zanim jednak mężczyzna sięgnie po preparat medyczny, warto żeby wcześniej spróbował on poprawić swoją potencję domowymi metodami. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na styl życia. Aktywność fizyczna jest ważnym elementem codzienności, jednakże nie należy z nią jednocześnie przesadzać. Innym równie ważnym aspektem jest właściwe odżywianie. Bogata oraz zróżnicowana dieta powinna zawierać owoce, warzywa, ale także nabiał i mięso w odpowiednich proporcjach.

Brak używek pozytywnie wpływa na możliwość uzyskania oraz utrzymania erekcji. Niestety współcześnie zdecydowana większość mężczyzn posiada nałogi w postaci alkoholu bądź używek tytoniowych. Jednakże należy pamiętać, że do szeregu używek zalicza się również kawę, która w nadmiernych ilościach może wpływać negatywnie na funkcjonowanie całego organizmu.